Якщо для вас найкращий відпочинок і підзарядка на цілий рік –  це навчально-тренувальні збори на морі, то вам в Рибаківку – курортне селище на узбережжі Чорного моря на Миколаївщині. Нічого зайвого — лише безкраї морські пейзажі, аромати соснового лісу, море з тихою водою, чистий шовковистий пісок. Надзвичайне за своїми властивостями місце — солонець Тузли, легендарний острів Березань (він же острів Борисфен, Буян, лейтенанта Шмідта), чарівний схід сонця – це лише перше, що приходить на думку, згадуючи про Рибаківку…

 

Табір «МОРСЬКА ХВИЛЯ» розташований на першій лінії Чорноморського узбережжя Рибаківки.

Місткість табору 550 місць, і щороку приймаємо більше ніж 3 000 спортсменів разом з тренерами. «Морська хвиля» — це комфортне проживання, корисне харчування, цікаве дозвілля, безпечна спортивна атмосфера. Компактна територія табору нагадує «олімпійське селище».

Тренування проходять щоденно на всіх майданчиках.

Загальна площа комплексу –  4 га.  Загальна тренувальна площа з покриттям татамі 1 200 кв. м.

Зал 12х12, татамі / лінолеум. Висота залу 3-6 м. Настінні подушки, груші 30-40 кг. Універсальний критий майданчик 42х10: борцівський килим (18х10), татамі (24х10). Критий майданчик з татамі 21х10. Критий майданчик з татамі 22х8. Зал 11х6, лінолеум, хореографічний станок, дзеркала, шведська драбина. Зал 11х9, лінолеум, дзеркала. Боксерський ринг 4х4. Боксерські мішки 90 кг.

Два атлетичних містечка: шведські сходи, рукохід, бруси, лава для преса. Спортивний інвентар для силових занять: штанга, гирі, гантелі.  Критий майданчик для СrossFit. Баскетбольний майданчик 26х15. На піску майданчики для пляжних видів ігор.

Відкрита берегова лінія 8 км. Піщаний пляж.

ТРАНСФЕР

До Рибаківки однаково легко дістатися як з Миколаєва, так і з Одеси – 90 км. А в ці міста ходять потяги з будь-якої точки України.

Автобуси в Рибаківку з Миколаєва вирушають з автостанції «Дачна». 

Одесі автобуси на Рибаківку знайдете на автостанції «Одеса Привіз».

Автомобілем ви легко доїдете в Рибаківку, якщо включите у свій маршрут Одесу або Миколаїв.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Розвинута інфраструктура табору «Морська хвиля» ідеально підходить для клубів з бойових мистецтв, єдиноборств, команд черлідингу, гімнастики, акробатики, пілонного спорту, фехтування, танцювальних груп. 

А також для всіх, хто переконаний, що літо – це маленьке життя, і любить табори з активними програмами, де вихователь є дитині другом, а тренери з різних міст обмінюються досвідом за горнятком чаю з лимоном.

 

ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ КОМПЛЕКСУ

Спершу база відпочинку «Морська хвиля» приймала на відпочинок сім’ї. Отримавши досвід надання послуг у сфері сімейного відпочинку, менеджмент компанії «Візит Центр» вирішує приймати групи дітей і надавати послуги класичного дитячого табору. У комплексі створили і реалізували власні стандарти відпочинку в дитячих таборах, спираючись на думку клієнтів, виробничий досвід, кращі «піонерські» традиції і сучасні методики. «Морська хвиля» входить до Єдиного реєстру дитячих таборів, пройшла державну атестацію і має 1 категорію. 

Спортивною «Морська хвиля» стала 12 років тому. Засновників комплексу надихнули завзяття, драйв та жага до перемоги юних гостей. З’явилося бажання створити такі умови, які б сприяли досягненню ще більших успіхів маленькими спортсменами. 

За останні десять років «Морську хвилю» трансформували та покращували щороку —  капітальні ремонти трьох житлових корпусів, будівництво шести спортивних майданчиків, обладнання залів для тренувань, запровадження інновацій в системі харчування, у сервісі, в організації корисного дозвілля дітей.

 

ХАРЧУВАННЯ

Гасло «Морської хвилі»: «Здорове харчування —здорова дитина». Основні правила харчування комплексу: різноманітність, своєчасність і оптимальність. І найголовніше — все свіже і смачне!

 

ПРИНАДИ КОМПЛЕКСУ

Сьогодні «Морська хвиля» входить в мережу дитячих таборів під торгівельною маркою «Візит Центр» —  морські табори зі спортивним характером, які знаходяться  під загальним менеджментом і єдиною політикою компанії. 

Власники тішаться, що причетні до значних успіхів спортсменів, які тренувалися в «Морській хвилі». Пишаються тим, що літні збори у комплексі проводила найкраща дзюдоїстка світу Дар’я Білодід. Протягом декількох років навчально-тренувальні збори в «Морській хвилі» проводить Національна федерація самбо України.

 

ЦІНОВА ПОЛІТИКА

У  «Морській хвилі»  є вибір – різні категорії номерів. Весь комплекс послуг за помірну ціну – від 614 до 903 гривень за добу. Усіма майданчиками клієнти користуються без додаткової оплати.

«Морська хвиля» в Рибаківці – це  комфорт, безпека і комплексне виконання завдань літніх навчально-тренувальних зборів, відточування майстерності, оздоровлення та гармонійний розвиток спортсменів.  

 

 

КОНТАКТИ 

Директор ДСОТ «Морська хвиля» 

Сущенко Тетяна + (38) 099 069 57 41