У Голосіївському районі столиці відкриваються американські гірки по–київськи! «Roller» – так називається найдовший в Україні монорельс

У Голосіївському парку ім. Максима Рильського працює унікальний монорельс, аналогів якому є не більше десяти у світі. «Roller» відкрили у Києві в червні 2016 року. Довжина київського монорельсу –  553 метра. Якщо вам здається, що цього замало, повірте, ви помиляєтеся. Неймовірні відчуття, які ви переживете під час спуску між деревами, запам’ятаються вам надовго. Парк, в якому розміщений монорельс «Roller», дуже гарний, тому краєвиди «за бортом» приємно здивують кожного. 

ІНСТРУКТАЖ 

Все починається з інструктажу. Це займає кілька хвилин. А далі на вас одягають спеціальне спорядження – «систему», яка надійно захищає людину. Разом з тим ви будете почувати себе комфортно і зможете рухатися вільно. Для дівчат, які приходять в коротких спідницях чи сукнях, є спеціальна «система», в якій у вечірньому образі ви будете почувати себе королевою у кронах дерев. Наше спорядження гарантовано забезпечить комфортний політ. Обмеження існують лише за вагою – до 105 кг.

 

ТАНДЕМ І СУПЕРМЕН

Крім цього, можна політати у тандемі, наприклад, разом із дітьми. Так, це не так швидко і екстремально, але дітям дуже подобається. Для дуже сміливих, є система «Супермен» – це коли людина закріплена лежачи, і в такому положенні «пролітає» весь маршрут. Це абсолютно новий рівень екстремальних відчуттів, які навряд чи можливо відчути деінде. 

Кожного чекає кілька хвилин незабутніх вражень. Спочатку політ між деревами на висоті від 2 до 20 метрів, далі кружляння над річкою у парку та в кронах дерев – вражень на рік наперед. 

 

РОЗКЛАД:

  Монорельс відкритий з 1 березня з 11.00 до 20:00, без вихідних

АДРЕСА:

Київ, проспект Голосіївський, 98/2 (Центральний вхід у парк імені Максима Рильського. Далі за вказівниками в парку) Від метро «Голосіївська» півтори зупинки маршруткою в бік ВДНГ до зупинки «Парк Рильського».

ВАРТІСТЬ: від 250 грн 

https://www.instagram.com/roller.golosievo/