Хвилі  Чорного  моря  тішать  ніжним  плескотом, лагідним  подихом  обіймає  теплий  вітерець, сонячно відлискує м’який пісок…  І дихається радісно і вільно на цьому просторі, що відкривається  в курортній  зоні  міста  Очаків.  Колишня  міцна  «фортеця  біля  моря», яку  штурмував  майже  триста років назад самий Карл-Фрідріх-Ієронім-фон Мюнхгаузен, сьогодні є приморським  містечком у затоці  з прозорою  водою, що  своїх  гостей  обдаровує  чистим  повітрям, легкими  бризами, цікавезними  легендами, несподіваними  шедеврами у картинних  галереях, затишком  вуличок, смачнющими  стравами, щирими  посмішками  привітних  людей. А ще  –  яскравими  враженнями  від  захоплюючої  краси  краєвидів з мальовничими  кручами, Кінбурнської та Чорноморської коси, острова  Березань.  Тут  дійсно  набираєшся  сил,  сповнюєшся  щастям і бадьорістю.

ТРАНСФЕР

З усіх великих міст країни щодня курсують поїзди до Миколаєва – кінцевої або ж транзитної зупинки. Діставшись поїздом до Миколаєва і вийшовши на Привокзальну площу, легко знайти автобус на Очаків.

До Очакова щодня прямують автобуси з Миколаєва, Одеси, Києва, Вінниці, Дніпра, Вознесенська, Кривого Рогу.

Літаком до Миколаєва з Києва лише за півтори години, і ще одна година автобусом від Миколаєва до Очаковa.

Для гостей, що приїздять на власному авто, на території бази є паркувальні місця. Дорога на Очаків стелеться вздовж Бугського і Дніпровського лиманів, краєвиди яких зроблять подорож дивовижною.

Для організованих груп – комфортний трансфер комфортабельними автобусами з Миколаєва, для дитячих груп – організований трансфер комфортабельними автобусами у супроводі поліції.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

На оздоровчу спортивно-учбову базу «Динамо» мріють приїхати, щоб навчитися гарно плавати, позмагатися зі справжніми спортсменами, побувати у відкритому морі… Тут по-справжньому цікаво буде завзятим спортсменам і тим, хто вподобав боротьбу вільну, самбо, дзюдо, карате, бокс, веслування на байдарках та каное, академічне веслування, футбол, міні-футбол,  гандбол, волейбол, баскетбол,  фехтування, легку атлетику, гімнастику, спортивні танці та багато інших видів спорту. Тут як годиться облаштовані комплексний спортивний майданчик зі штучним покриттям розміром 42х22 м, спортивний майданчик для ігрових видів спорту з поліуретановим покриттям розміром 52х22 м, критий спортивний зал для єдиноборств та художньої гімнастики, волейбольний майданчик, гімнастичне містечко, тренажери.

І звичайно, тут сподобається тим, хто любить сонце, море, затишний відпочинок на пляжі і цікаві мандрівки дикою природою. Зовсім поруч – декілька природних заповідників, до яких організовано поїздки катером: Кінбурнська коса з унікальною флорою і фауною, а в морі – острів Березань, частина історико-археологічного заповідника «Ольвія», острів Тендра. А в самому Очакові – цікаві краєзнавчий, військово-історичний музеї та картинна галерея мариністичного живопису, до яких організовано захоплюючі екскурсії, і великий аквапарк «Аттика».

ІСТОРІЯ СПОРТИВНО-УЧБОВОЇ БАЗИ «ДИНАМО»

Вже шість років динамівська база в Очакові з гордістю утримує статус бази олімпійської підготовки. Це означає, що тут створені найкращі умови для підготовки спортсменів до змагань найвищого рівня. А природні умови кліматичного курорту сприяють оздоровленню і досягненню найкращої фізичної форми. Тут проходять навчально-тренувальні збори національних збірних команд України з фехтування, боротьби самбо, дзюдо, вільної боротьби, жіночого футболу та інших видів спорту, спортсмени готуються до Олімпійських ігор, чемпіонатів Європи і світу. Досягнення на світових спортивних аренах – гордість динамівського колективу тренерів і вихователів, що працюють тут. Навчально-тренувальні збори нині проводять знані динамівські тренери: майстер спорту СРСР з  боротьби самбо, директор ДЮСШ «Динамо» м. Миколаєва, старший тренер Миколаївської області з боротьби самбо та дзюдо Володимир Москаленко; учасник Олімпійських Ігор, чемпіон світу, майстер спорту міжнародного класу з вільної боротьби Іван Іщенко; майстер спорту України з карате Іван Дрозд; Заслужений тренер України з сумо Оксана Тімашкова; заслужений тренер України з фехтування Лариса Павленко; заслужені тренери України з веслування на байдарках і каное В’ячеслав Ніколаєв та Євген Ніколаєв; учасник Олімпійських ігор, чемпіон Світу та Європи, заслужений тренер України, майстер спорту СРСР міжнародного класу з веслування академічного Віталій Раєвський; майстер спорту міжнародного класу з велоспорту Михайло Кравець; заслужений тренер України Володимир Букалов. А історія особливої «динамівської школи» на Чорноморському узбережжі в Очакові почалася ще 1964 року. Відтоді тут виросло не одне покоління відомих світові борців, волейболістів, веслувальників, фехтувальників, гімнастів. Динамівські зали в Очакові пам’ятають перші  перемоги тепер вже чемпіонів та призерів світу та Європи Шмальдія Владислава, Єгорова Даніїла, Дзюбинського Дениса, Сомова Владислава, Дощенка Павла, Скорого Дмитра, Браславич Олександри, Боровика Юрія, Дробота Михайла, Васьків Вероніки, Адилханян Каріни, Шкепаста Марка, Болотової Діани, Толстової Альони, Шкепаст Ніни, Чебана Давида, Авраменка Івана, Ксенжика Віктора, Шевченка Віктора, Середи Артема, Осадчук Дарїя,  Шаповала Андрія, Левченка Олександра, Білоуса Івана, Ігоря Гайдамаки, Сергія Безуглого, Максима Прокопенка, Михайла Біленького, Ритко Ярослава,  Неботова Сергія, Антикало Ганни, Красножона Віталія, Братченко Романа, Акуленко Ольги, Мельниченка Кирила, Петрової Валерії, Тєрєнтьєва Віталія, Гайдаш Олени. ochakovdynamo Кожного літа дві тисячі дітей відпочивають на динамівській базі в Очакові. І з великим завзяттям намагаються перейняти майстерність видатних тренерів на майстер-класах. А який подив викликають відкриття, що їх дарує спілкування з ровесниками-спортсменами, яким вже вдалося зійти на спортивний п’єдестал!

ХАРЧУВАННЯ

Як і годиться спортсменам, харчування тут висококалорійне, 5-разове і за режимом: сніданок, обід і вечеря, а також для дітей організовано підвечірок і другий сніданок. Збалансоване меню пропонує вдосталь овочевих страв і фруктів – справжніх літніх ласощів.

ГОТЕЛЬ, АПАРТАМЕНТИ, БУДИНОЧКИ

Гостей чекають затишні номери триповерхового корпусу на 200 осіб, два двоповерхових корпуси по 110-150 осіб, будиночки для відпочинку та оздоровлення. Номери для 2-6 осіб, зі всіма зручностями, цілодобово є гаряча і холодна вода. Обравши проживання у будиночку, можна вільно почуватися на території довкола нього – ніби у власному дворику.

ПРИНАДИ КОМПЛЕКСУ

Оздоровча спортивно-учбова база «Динамо» ніби пірнула у зелень ошатних дерев, помережану вузенькими доріжками, що біжать прямо до моря. Навіть у найспекотніший літній день тут легко знайти прихисток у затінку розкішних крон, вдихаючи прохолоду, скроплену квітковим ароматом. А якщо ж раптом трапиться захмаритися небу, будьте певні, під дахом великої спортивної зали швидко збереться команда охочих зіграти у волейбол чи будь-яку іншу спортивну гру.

І справді, подібного місця, де б можна було поєднати активний відпочинок і оздоровлення, та ще й під супроводом компетентних тренерів і вихователів, годі й шукати. Для прихильників спорту це ідеальне місце, і єдине, що облаштоване за найвищими міжнародними стандартами. Зокрема тут діє медичний пункт з ізолятором.

ЦІНОВА ПОЛІТИКА

На базі «Динамо» в Очакові є відпочинкові зміни – тривають 14 діб; і оздоровчі зміни – тривають 21 добу. Вартість дитячої путівки з оздоровлення 450-600 грн. на добу, в залежності від умов проживання. Триразове харчування – 250 грн на добу. Вартість путівки на 14 днів з п’ятиразовим харчуванням – 8400 грн (зміни від 9 липня до 22 липня та від 26 липня до 8 серпня 2021 року). У путівку входять послуги педагога-організатора, вихователя, лікаря, медичної сестри, інструктора з фізичної культури, інструктора з плавання. Пільги надаються дітям-сиротам, дітям з багатодітних сімей, дітям учасників АТО, дітям співробітників правоохоронних органів та членам їх сімей. Також  здійснюється оздоровлення юних спортсменів, проводяться навчально-тренувальні збори.

Email: dinamonik@ukr.net

Контакти: +380 63 349 55 20

ochakovdynamo