У мальовничій міжгірній улоговині, в долині норовливої річки Опір, що на Львівщині, знаходиться містечко Сколе. Крихітне місто з населенням шість тисяч чоловік можна пройти вздовж і поперек за якихось 30-40 хвилин.  Але саме тут ви зможете відпочити душею і тілом, надихатися карпатським повітрям, набратися сил і зарядитися на нові звершення. 

ТРАНСФЕР

Вийшовши з потягу на місцевому вокзалі, одразу захоплюєшся тутешніми краєвидами: зусібіч місто оточують величні синьо-зелені гори Карпат. Сколе належить до історико-етнографічного регіону Бойківщина. Місто дуже колоритне, занесене в список історичних населених пунктів України.

 

Автобусом і потягом: щодня з Києва, Львова, Ужгорода, Черкас, Луцька та інших міст курсують автобуси. Станція Сколе знаходиться на залізничній гілці Київ-Чоп. Потяги в цьому напрямку ходять щодня.

Літаком: в аеропорт Львова або Ужгорода. Далі автівкою, автобусом або потягом. Дешеві авіаквитки можна знайти на сайті Skyskanner.com.ua

Машиною: поруч зі Сколе проходить траса Київ-Чоп М 06 / Е 50 (або дорога Е 471 Львів- Мукачеве).

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Найкомфортніше у Sport Boiko почуваються представники бойових мистецтв – карате, тхеквондо, капоейри, ушу, айкідо, боксу, боротьби, а також військово-патріотичні групи, танцювальні гуртки, йоги тощо.

Також припаде до душі тим, хто любить мандрівки горами, відпочинок біля річки та активну рекреацію.

ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ КОМПЛЕКСУ

Саме в Сколе розташований сучасний спортивно-відпочинковий комплекс  «Спортивний Бойко». Його створили люди, які обожнюють спорт і бойові мистецтва. Спочатку на цьому місці було пусте приміщення. Разом з цим існувала Сколівська команда тхеквондо, яка потребувала спеціалізованої локації для тренувань. Був тренер з великим бажанням тренувати дітей.

Отримавши умови для тренувань, місцева команда почала рости як кількісно, так і в спортивних досягненнях. Спочатку займала призові місця у Львівській області, а згодом і по всій Україні. Під час поїздок налагоджувалися дружні стосунки з іншими командами і вони, почувши про Карпати, пропонували проводити спільні збори, семінари тощо. 

Не секрет, що сьогодні спорт в України популяризується більше на папері, системна інфраструктура для приймання спортсменів відсутня. Тому засновники СК «Спортивний Бойко» вирішили власноруч посприяти розвитку спорту в Україні. Вони переконані, що якщо гора не іде до мудреця ….то нехай спортсмени  отримають можливість комфортно тренуватися в горах. Так і почалося будівництво спортивного комплексу. 

Почали з одного спортзалу з м’яким покриттям (даянг), далі добудували приміщення, в якому створені всі умови для комфортного проживання. 

ХАРЧУВАННЯ

Коли про кухаря Євгена Клопотенка знала тільки обмежена аудиторія, у СК «Спортивний Бойко» вже готували за його рецептами. При чому в меню комплексу включено переважно місцеві продукти, овочі та фрукти вирощені в екологічно чистому куточку Карпат. Всі побажання тренерів враховуються. Наприклад, якщо є вегетаріанці, то для них  окремо готується відповідна їжа.

Засновники комплексу чудово розуміють, що діти – найголовніше! Тому витратили багато часу на проектування та будівництво нового, максимально зручного, спортивно-відпочинкового комплексу. Проживання, харчування та тренування проходять в одному суцільному комплексі, під наглядом досвідчених тренерів та медиків. Прийнявши перших гостей – спортсменів, господарі були вражені їх щирими відгуками про прийом. Особливо цінними і теплими були слова чотириразової чемпіонки світу з пара тхэквондо, олімпійської надії –  Вікторії Марчук та її тренера, голови Федерації тхеквондо Львівської області.

СІМЕЙНИЙ ЕКО ГОТЕЛЬ «ВЕЖА БОЙКА»

Особливою гордістю комплексу є сімейний еко готель «Вежа Бойка». Використовуючи в будівництві тільки натуральні матеріали, засновники намагалися гармонійно вписатися в історію та традиції Бойківщини. Тепер крім спортсменів комплекс може приймати на найвищому рівні і їхніх родичів, знайомих чи друзів, які часто супроводжують їх. А оскільки власникам дуже пощастило з місцерозташуванням – поряд гірська річка Опір, Національний Природній Парк «Сколівські Бескиди» з густим хвойним лісом, то змішування дихання річки та лісу утворює лікувальний коктейль, який з задоволенням куштують всі.  

ПРИНАДИ КОМПЛЕКСУ

СК «Спортивний Бойко»  вигідно відрізняється від інших аналогічних таборів тим, що він ріс поступово та враховував побажання спортсменів та тренерів. Багато з наявних локацій створено завдяки рекомендаціям постійних гостей, які інколи по два-три рази в рік проводять свій час у комплексі. 

Вже є в наявності:  три спортзали з м’яким покриттям площею більше  300 кв.м., тренажерна зала, літні басейни, мотузковий парк, батути, боулінг, дитяча кімната, тенісні столи, тир, скеледром, альтанки, мангали, кінозал (міні кінотеатр), місця для відпочинку, проведення дискотек, конкурсів. І найцікавіше: за всі ці послуги додатково платити не потрібно  – ВСЕ ВКЛЮЧЕНО. Цей принцип діє і в харчуванні, можна брати «добавку» без обмежень. Додаткова оплата, за бажанням, знімається тільки за професійний спортивний  масаж у відповідно обладнаному кабінеті з сучасними інструментами та сауну. 

Будуються: дитячі багатофункціональні майданчики; підвісний місток над річкою, який надає доступ до нових туристичних маршрутів, пляжу, футбольного поля,  ресторанчик з колоритною автентичною бойківською кухнею.

В найближчих планах: стаціонарні басейни з лікувальними мінеральними йодовмісними водами; кемпінг для відпочинку з палатками; ще один літній спортзал тощо.

Крім вищезгаданої діяльності, на базі спорткомплексу функціонують різні гуртки – спортивно-патріотичні, йоги, східних танців, масажу, яким безкоштовно надаються  площі для проведення тренувань та заходів. Працюють та залучаються учасники бойових дій в якості інструкторів для навчання тактичної медицини тощо.

КОЛЕКТИВ

Окремою гордістю комплексу є його колектив. Команда вільно володіє українською, російською, польською, англійською та чеською мовами. Головний адміністратор Галина Ярославівна має медичну освіту, працювала соціальним працівником по догляду за дітьми, а також має досвід роботи у Великій Британії. Головний медик Вікторія Вікторівна має більше 10 років стажу роботи парамедиком у 80-й аеромобільній бригаді (десантні війська), досвід роботи в екстремальних умовах війни (Луганський аеропорт ) та є професійним масажистом, в т. ч. працює з дітьми. 

ЦІНОВА ПОЛІТИКА

Цінова політика – середні ціни за якісний сервіс. Якщо брати до уваги, що в більшості закладів потрібно за все додатково доплачувати, то принцип комплексу – ВСЕ ВКЛЮЧЕНО в кінцевому підрахунку є найвигіднішою пропозицією на ринку. 

Дітям учасників бойових дій та сиротам надаються суттєві знижки.

www.sportsboiko.com

www.facebook.com/SportsBoiko

www.instagram.com/sportsboiko

 

Email:

sportsboiko@gmail.com

 

Контакти:

+380988398852,

+380992468263