ДОСЬ’Є:

Кар’єру актора почав із театру ім. Т. Шевченка в місті Дніпро, потім отримав запрошення до Ніжинського драматичного театру ім. М. Коцюбинського. У 2004 році переїхав до Києва, бо хотів бути ближче до «зірок». Пройшов прослуховування в театрі Івана Франка, де на той час художнім керівником був Богдан Ступка, який запропонував Олексію працювати актором за контрактом у нових та поновлених виставах.  Того ж року Олексій вступив до Академії керівних кадрів (НАКККіМ) на третій курс режисури. А після закінчення вишу запропонував себе Богдану Ступці на посаду завідувача трупи театру. У це неможливо повірити, але Ступка погодився. 

Зараз 37-річний Олексій  працює в кіно — він відомий актор, режисер та каскадер. Про його шлях від актора театру Івана Франка до другого режисера популярних реклам та кліпів ходять легенди. 

Олексія запрошували приймати участь в якості актора-каскадера  у такі стрічки: «Сторожова Застава», «Троє», «Кіборги», «Чуже життя», «Захар Беркут», «Джура Королевич», «І будуть люди», «Абсолютно брехлива історія», та інші.

На початку 2017 року Олексій працював 2-м режисером у великому 40-ка серійному проекті «Жіночий лікар 3».

– Працював другим режисером на зйомках відеокліпів Ренати Штіфель, Влада Цвєтаєва, гурту «Брутто». 

– Також, працював другим режисером на зйомках реклами лабораторії «Synevo», та сухариків «ФЛІНТ».

– знімався як актор у стрічках та серіалах: «Пес», «Конвой», «Той, хто не спить», «Агенти справедливості», «Виходьте без дзвінка», «Старший слідчий», та інші.

Також Олексій приймав участь у різноманітних творчих проектах: 

– Був запрошений в якості члена журі до Запорізького кінофестивалю «ZIFF».

– Працював куратором у кіно-школі в м. Ольштин, Польща. 

– Проводив майстер клас для-кіно школи Vertical.

– Брав участь у фестивалі відеокліпів “DE KINO” на пісні українських виконавців. Зняв відеокліп на пісню  “Doctor Thomases” для ТОПового українського гурту «The Hardkiss». Його робота потрапила до півфіналу на Iphone film festival, (Beverly Hills, CA. United States).

Наразі, Олексій продовжує зніматись у кіно як актор та каскадер, продовжує роботу над своїми власними сценаріями короткометражних фільмів та повнометражної стрічки кримінальної комедії «Доставка піци», який планує екранізувати залучивши до зйомок відомих акторів.  

Олексій відкритий до співпраці та цікавих творчих проектів.