Так сміливо можна узагальнити враження спраглих вчитися та розвиватися у будні і у вихідні від каскадерських курсів «Рукопашний бій у кіно» від співзасновника каскадерської групи «STUNTALOT CREW» Дмитра Рудого.

Вихідні для всіх учасників курсів – а це три десятки акторів і трішки спортсменів – були плідними та інформативними. Каскадери показали, що вміють не лише ефектно битися перед камерою, а щедро і продумано за чітким планом з варіантами А, В і С ділилися своїми знаннями та навиками з усіма, хто відкритий до нового, не боїться експериментувати, часом навіть літати в жилеті і без. Актори вчилися рухатися в сутичці, бити, ухилятися і захищатися, кидати нападника та на інших переключатися, а представники бойових мистецтв – навпаки «відігрувати» удари, додавати видовищності при демонстрації техніки єдиноборств. 

Рукопашна сутичка без зброї з одним нападником, з шістьма та робота з ножем – кожен тут міг знайти собі комбінацію під силу, або й осягнути за два дні всі три «комби». Каскадери і Дмитро Рудий зі свого боку виклалися на 200 відсотків, щоб учасники не просто отримали сертифікат про закінчення курсів, а справді стали багатшими на нові знання та відчуття.

“Каскадери показали, що вміють не лише ефектно битися перед камерою, а щедро і продумано за чітким планом з варіантами А, В і С ділилися своїми знаннями та навиками з усіма, хто відкритий до нового, не боїться експериментувати, часом навіть літати в жилеті і без”