ДАНІЛО РОССІ: ножових справ майстер

ДАНІЛО РОССІ: ножових справ майстер

Даніло Россі: ножових справ майстер

Майстер Даніло Россі Лайоло ді Коссано – спадковий італійський дворянин, продовжувач багатих традицій італійських шкіл бойових мистецтв і засновник школи ножового фехтування World Calix Academy. Єдиний майстер, сертифікований основними спеціалізованими сім’ями і товариствами ножового й паличного фехтування для навчання цим бойовим мистецтвам за межами Італії. Сьогодні представництва школи, визнананої Італійською Федерацією бойових мистецтв, працюють в Україні, Росії, США, Великобританії, Австралії та Іспанії.

Спілкувався: Ігор Тунік

Феномен бразильського джиу-джицу

Феномен бразильського джиу-джицу

В Україні та у світі шаленої популярності набуває відносно молоде бойове мистецтво з японським корінням – бразильське джиу-джицу. Президент Федерації бразильського джиу-джитсу України, засновник Intelligent Jiu–Jitsu Academy Артем Сидоров, один з родоначальників цього спорту в нашій країні, розповів «ВОЇН СВІТЛА» про специфіку цього спорту.

Міфічний бренд айкідо

Міфічний бренд айкідо

  Міфічний бренд айкідо   Спілкувалася: Тетяна Крижанівська Мабуть не існує іншого бойового мистецтва, що обросло такою кількістю міфів як айкідо. Його засновник Моріхей Уесіба без сумніву геніальна людина. В основу айкідо він поклав ідею використання енергії...