Гранд Майстер Едді Ву Квонг Ю: «Тайдзи цюань — медитація у русі»

Гранд Майстер Едді Ву Квонг Ю: «Тайдзи цюань — медитація у русі»

  Гранд Майстер Едді Ву Квонг Ю: «Тайдзи цюань — медитація у русі»   Під час свого візиту до Києва Гранд Майстер Едді Ву дав інтерв’ю «ВОЇНУ СВІТЛА» і розповів про таємниці сімейного стилю Ву, про м’які бойові мистецтва і грубу силу, про вплив сучасності...

БРУНО ГОНЗАЛЕЗ

БРУНО ГОНЗАЛЕЗ

Бруно не дуже публічна особа і не любить давати інтерв’ю, але для нас зробив виняток. Дуже вдячні майстру за відверту розмову про те, чого його навчила тридцятирічна практика, про вчителя, про те, як акторська кар’єра в театрі вплинула на його розуміння бойового мистецтва, про контроль якості і про «шлях примирення» в айкідо.

МАЙСТЕР ЯНГ

МАЙСТЕР ЯНГ

Що заважає сучасним людям бути щасливими? Ми вже знаємо, що людина складається з приблизно 3-х трильйонів клітин. Як її зробити щасливою? Треба зробити щасливими ці три трильйони клітин. Перше, їм потрібне здорове харчування. Друге - кисень....

ХІРОШІ ІКЕДА

ХІРОШІ ІКЕДА

Приїхавши в Україну, я одразу зрозумів, що вона мені дуже подобається. Україна, – це країна з більш ніж з тисячолітньою історією. Україна, так само як і Японія налічує близько 1800 – 2000 років, хоча точна дата нікому не відома. Тому я був дуже радий приїхати і відчути на власній шкірі просто дихання країни, у якої така давня історія.

МОШЕ КАТЦ

МОШЕ КАТЦ

Тема самооборони цікавить багатьох.
От уявімо собі, що ми гуляємо посеред ночі вулицями великого міста. І тут з’являється один або кілька злих озброєних мужиків. У більшості людей перша реакція – шок, а потім цілковита розгубленість. Ви почуваєтесь так, наче в одну мить весь ваш всесвіт, усе, в що ви вірили, – зникло. Вам хочеться крикнути «Нечесно!» або «Тайм-аут!», але не виходить. Ось така картина спонукає людей замислитись над тим, щоб обрати практичний підхід до самооборони, можливо, записатись на курси.

СЕРГІЙ БРОНІСТОВСЬКИЙ

СЕРГІЙ БРОНІСТОВСЬКИЙ

Разом з розвитком нашої країни виник і зростав Клуб «Атіка Карате», який створив Сергій Броністовський. За цей час він встиг виховати п’ять поколінь каратек, деякі з них практикують разом з ним і досі. І от 7 жовтня 2017-го, в Міжнародний день карате, в конгрес-холі «Український Дім» зустрілися ті, з кого все почалося. «ВОЇН СВІТЛА» не міг лишитися осторонь такої значущої події в світі бойових мистецтв.

ХИЖАК чи ЖЕРТВА: хто ти на вулиці?

ХИЖАК чи ЖЕРТВА: хто ти на вулиці?

Чи правда, що нападник завжди обирає свою жертву? Як він її відчуває? 
Як мислить вуличний злодій і який він реальний бій на вулиці?
«ВОЇН СВІТЛА» вирішив розібратися у питанні самозахисту та його доцільності.